O, 31.01.2023.

FOTO ⟩ Račko ar jauno mīļoto devies uz Kipru

Apollo.lv
Račko ar jauno mīļoto devies uz Kipru
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Instagram/ kristapsracko

Erotisko romānu autores, zobārstes Karīnas Račko bijušais vīrs - apdrošināšanas speciālists Kristaps Račko ar savu jauno sirdsdāmu devies uz Kipru, kur bauda ne vien romantiku, bet arī sporto.

Par to, ka Račko ar jauno mīļoto Evitu Stelmahu vieno kaislība pret sportu, varēja noprast no publiskotajiem foto, kur pārsvarā abi fotografējušies sporta zālē.

Nu abi devušies uz saulaino Kipru, kur dienas pavada, ne vien baudot vasarīgos laikapstākļus, bet arī sportojot "CrossFit Limassol". 

Kristaps teju pie katras publiskotās bildes izsakās romantiski par abu attiecībām: "Rīcības plāns: izpētīt katru vietu uz zemes kopā ar tevi."

Pie abu kopbildes Kiprā viņš raksta: "Nav svarīgi, kurp jūs dodaties, ir svarīgi, kas jums ir blakus."

Publiski pieejamā informācija liecina, ka Evita Stelmaha nav vienkārša sporta entuziaste, bet pavisam nesen ieguvusi trešo vietu sieviešu bodibildinga sacensībās kategorijā "Miss Bikini-Shape".

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka septembrī tapa zināms, ka pēc desmit gadus ilgas laulības Karīna un Kristaps Račko nolēma šķirties. Komentējot šķiršanās iemeslus, Karīna vairākkārt norādījusi, ka abi bijuši pārāk atšķirīgi. Šķiršanās, Karīnas vārdiem sakot, neesot bijusi sāpīga, jo tas vilcies ilgu laiku: "Vienīgais jautājums, ko pati sev uzdodu, - kāpēc es tik ilgi mocījos, kāpēc es neaizgāju ātrāk.

Es vienmēr saku, ka sievietēm ir jābūt drosmīgām, bet pati ar to grēkoju, jo zināmā mērā man bija bail aiziet, lielākoties meitas dēļ. Raizējos, kā viņa to uztvers.

Es visu vilku garumā, un pēdējais laiks bija ļoti, ļoti mokošs. Būtībā es vienā dienā savācu mantas un aizbraucu," atklāja rakstniece.

Jau īsi pēc šķiršanās Kristaps sāka jaunas attiecības, ko varēja noprast viņa "Instagram" publiskotā satura dēļ, kur bieži uzmirdzēja kāda efektīga tumšmate, taču seja vienmēr tika slēpta. Aizvadītajā nedēļā Račko aizvien biežāk publisko foto ar mīļoto, neslēpjot arī jūtas, kuras izklāsta vārdos.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu